cz sk

katalog zboží

  • Katalog zboží je přístupný pouze registrovaným obchodníkům.

zákaznická sekce

Email :
Heslo :


registrace obchodníka
zapomenuté heslo

kontakt

O nás

Vážení obchodníci,

jsme rádi, že Vám můžeme představit naši velkoobchodní nabídku dekorací a bytových doplňků ve stylu romantiky venkova a svěžesti skandinávského venkova. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší dánské dodavatele a jako jejich výhradní distributor Vám přinášíme jejich aktuální kolekce, které se navíc úžasně doplňují. Nechejte se unést výjmečnou atmosférou dánského designu a vyberte si pro svůj obchůdek to nejlepší z kolekcí značek Madam Stoltz, La Finesse a Ib Laursen. Vytvořte si tuto nádhernou atmosféru i ve Vaší prodejně - jsme tu pro Vás!
Mnoho úspěchů a vždy jen spokojené zákazníky Vám přejí

Martina Svadbíková a tým Bella Rose

 

Více informací o jednotlivých značkách:

 

1.) MADAM STOLTZ


Madam Stoltz sídlí na krásném ostrově Bornholm.

Poklidná příroda a malebná městečka jsou nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro Pernille Stoltz, která vede firmu společně se svým manželem Peterem.

 

Společnost vznikla v roce 1995 a za dobu své existence vyrostla tak, že dnes zásobuje trhy v zemích Skandinávie a severní Evropy. Slovo „Madam“ v názvu pochází od nesmírně zdvořilých obchodníků z Indie, kteří tak oslovují Pernille.

Pokud někdy přijedete na ostrov Bornholm, navštivte letní obchod Madam Stoltz ve Svaneke a hned pochopíte, co mají Pernille and Peter na mysli, když říkají „home sweet home“.

 

 

 


2.) IB LAURSEN - Tendence of life

                                                                              


Dánská společnost Ib Laursen ApS je jedním z předních velkoobchodních dodavatelů dekorací, bytových doplňků a nábytku ve Skandinávii.

Nabízený sortiment pokrývá širokou oblast - keramika, dřevěné doplňky, nábytek, smaltované nádobí, zahradní doplňky, svícny, svíčky a další...
Díky této široké nabídce má zákazník mnoho možností, jak vytvořit svoji vlastní útulnou atmosféru, a to jak v interiéru, tak i venku na zahrádce nebo terase.

Společnost Ib Laursen ApS začínala v Ribe, nejstarším dánském městě, jako malý obchod s nábytkem. Když Ib a Tove Laursen otevřeli “Ny Form Møbler” jak se obchod tehdy nazýval, trefili se do konceptu, který před tím nikdo neviděl. Obchod rychle rostl a byl postupně doplňován i užitým uměním, které pak navždy změnilo výlohy v celé Skandinávii. Peter Laursen převzal vedení společnosti v roce 2007, ale jeho rodiče Ib a Tove stále zůstávají v rodinném byznysu aktivní.

 

 

                                                                                                                               

3.) LA FINESSE

 


 

Dánskou společnost La Finesse založil Jimmy Laybourn s vizí dovážet dekorativní předměty s užší specializací - nabízet menší množství produktů, za to v mnoha vzorech a barvách. La Finesse nabízí nejširší kolekci porcelánových nábytkových úchytek a plechových cedulí s nápisy ve vintage či retro stylu. Postupně kolekci rozšířil také na fotorámečky, textil, šály, šperky a nově i dekorativní washi pásky.

 

 

 

Uložit

Uložit


Copyright © 2020 Bella Rose • velkoobchod@bellarose.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.